Zde je umístěn odkaz na stránky na kterých lze zadat výsledek zápasu do Quííkova systému. Na stejných stránkách se dát zobrazit i tabulka, ale v klasické podobě jako pořadí dle bodů a skóre. Pokud bude zadán zápis, tak správci přepíšou tento výsledek i do nadřazené oficiální křížové tabulky, která je pro tento model otevřené ligy příhodnější :)

Odkaz na stránky, kde se zadávají výsledky Šlauchligy: STATISTIKY ZDE :)

Návod (aneb jak na to ve 25 krocích):

 1. Klikni na odkaz výše, jedná se o odkaz STATISTIKY ZDE :)
 2. Uvidíš stránku s aktuální tabulkou. Klikni na odkaz Seznam utkání a dostaneš se na stránku, kde se zadává nový zápis.
 3. Klikni na odkaz nový záznam utkání a vyplňuj:) Vždy prosím vyplňte povinné údaje, které slouží pro počítání tabulky a statistiky. Nepovinné údaje slouží pro ty, kteří chtějí uložit podrobnější zápis o utkání, který umožňuje plné zpětné vyplnění tabulky Match History v povinně používaném Rosteru a i možnost zpětného vyplnění Rosteru samotného. 
 4. Do kolonky „Číslo kola“ vyplň vždy „1“, číslo kola slouží po potřeby Chaos Ligy, ve Šlauchlize nemá vzhledem k formátu smysl.
 5. Do kolonky „Datum utkání“ vyplň datum, kdy se utkání hrálo. Toto vyplnění je důležité, protože jinak ztratíme o pořadí zápasů přehled a nepůjdou dělat měsíční statistiky.
 6. „Týmy“ – vyber jména týmů z rozbalovacího menu, na pořadí týmů nezáleží, protože hrajeme jednokolově.
 7. „Score“ – zapiš počet TD.
 8. „Gate“ (nepovinný údaj) – pro zadání počtu diváků použij rozbalovací menu. (viz. procedura před zápasem – bloodBowl RS.pdf (70553))
 9. „Fame“ (nepovinný údaj) – jedná se o zadání Fame, která závisí na počtu diváků (viz. procedura před zápasem – bloodBowl RS.pdf (70553))
 10. „Weather“ (nepovinný údaj)  – počasí (viz. procedura před zápasem – bloodBowl RS.pdf (70553)), v případě změny zapište za sebe a oddělte čárkou.
 11. „Inducements“ (nepovinný údaj) – vyplňte stručně (viz. procedura před zápasem – bloodBowl RS.pdf (70553))
 12. „TD“ – napište čísla hráčů, kteří skórovali a oddělte je čárkou. Pokud má některý hráč více TD, napište ho několikrát.
 13. „Cas“ – napište čísla hráčů, kteří někomu způsobili BH anebo SI (zde nepište čísla hráčů, kteří zabili soupeře) a oddělte je čárkou. Pokud má některý hráč více zranění, napište ho několikrát. Pište sem prosím i hráče kteří získali Cas zabitím soupeře a do závorky za jejich číslo napište „kill“ a to i v případě, že se následně podařilo hráče oživit a i v případě, že se jednalo o zabití hvězdného hráče.
 14. „BH“ (nepovinný údaj) – napište čísla hráčů, kteří utrpěli BH (menší zranění) a byli zraněni do konce zápasu. Čísla oddělte čárkou. Pokud vyplňujete, tak sem prosím zapište i hráče, kteří se sami zranili při odskoku anebo byli zraněni na základě jiné události (diváci, událost při výkopu, čaroděj ap…). Do závorky prosím uveďte tento důvod. Příklad: Hráč Myšketýrů číslo 7 byl BH při odskoku – 7 (dodge anebo odskok).
 15. „SI“ – napište čísla hráčů, kteří utrpěli SI (vážné zranění). Čísla oddělte čárkou. Do závorky uveďte co jste hodili anebo popište důsledek pro hráče. Příklad: Byl zraněn hráč Myšketýrů číslo 2 a na kostkách padlo 5 (d6) a 2 (d8). Zápis var. 1. – 2(52), zápis var. 2. – 2 (N, MNG). Pokud se jedná o hvězdného hráče, tak do závorky napište jednoduše (SP). Pište sem i hráče, kteří se zranili sami při odskoku anebo byli zraněni na základě jiné události (diváci, událost při výkopu, čaroděj ap…). Do závorky prosím uveďte tento důvod. Příklad: Hráč Myšketýrů číslo 7 byl SI při odskoku – 7 (dodge anebo odskok).
 16. „Kills“ (nepovinný údaj) – napište čísla hráčů, kteří zabili soupeře a to i v případě, že se následně podařilo felčarovi tohoto hráče oživit anebo se jednalo o Star Playera.
 17. „Dead“ – napište čísla hráčů, kteří byli zabiti a to i v případě, že se jedná o hvězdného hráče anebo byl hráč úspěšně oživen felčarem. Do závorky pak na pište na jaký stav felčar hráče vyléčil (BH), (SI, 52). Pokud se jedná o hvězdného hráče, tak do závorky napište jednoduše (SP). Pište sem i hráče, kteří se zabili při odskoku anebo byli zabiti na základě jiné události (diváci, událost při výkopu, čaroděj ap…). Do závorky prosím uveďte tento důvod. Příklad: Hráč Myšketýrů číslo 7 se zabil při odskoku – 7 (dodge anebo odskok).
 18. „Comp“ – napište čísla hráčů, kteří úspěšně přihráli a oddělte je čárkou. Pokud má některý hráč více nahrávek, napište ho několikrát.
 19. „INT“ – napište čísla hráčů, kteří úspěšně zachytili nahrávku soupeře a oddělte je čárkou. Pokud má některý hráč více zachycených nahrávek, napište ho několikrát … hmmm … napsat jsem to musel, ale Instrumentál potvrdí, že se to neděje příliš často:)
 20. „MVP“ (nepovinný údaj) – napište číslo hráče utkání zvoleného novináři (viz. procedura po zápase – bloodBowl RS.pdf (70553))
 21. „Win“ (nepovinný údaj) – napište kolik tým vydělal (viz. procedura po zápase – bloodBowl RS.pdf (70553))
 22. „FF“  (nepovinný údaj) – napište o kolik se mění týmu FF, hodnoty mohou být -1, 0 a +1. Pro přehlednost můžete uvést hodnotu po navýšení. (viz. procedura po zápase – bloodBowl RS.pdf (70553))
 23. „Postup“ (nepovinný údaj) – napiš čísla hráčů, kteří udělali postup (viz. procedura po zápase – bloodBowl RS.pdf (70553)), do závorky uveďte jaký byl hod na každé ze dvou d6 (třeba 22), neuvádějte součet.
 24. „Heslo“ – Po příhlášení uvidíte heslo v sekci soupisky.
 25. Na závěr klikněte na tlačítko „Uložit zápis o utkání“ a máte to za sebou :)

Případné dotazy směřujte na Marvina.